Bugün Tekil : 543 Bugün Çoğul : 543 Bugün Toplam : 1086
--------------------
Genel Tekil : 1475668 Genel Çoğul : 1484132 Genel Toplam : 2959793
Site sayacı
Bugün : 543
Dün : 1068
Toplam : 1484132
Sayfa izlenimi aldık..
Gazeteler
» Teşekkür
TEŞEKKÜR
TEŞEKKÜR
Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Hemşerimiz Süleyman ÖZEROL’un yayınladığı HEKİMHAN DERGİSİ (Kültür*Edebiyat*Sanat) YAZ 2021 sayısında derneğimizin tanıtımına yer vermiştir.
Dergiye ait görüntüler net olmadığından okunamayan yazılar ve yeterli yer olmadığından yayınlamayan fotoğraflardan dolayı dergiye gönderdiğimiz yazının orijinalini ve fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedik.
Hemşerimiz Sayın Süleyman ÖZEROL’a derneğimizin ve faaliyetlerimizin tanıtımına bulunmuş olduğu katkılarından dolayı minnettarlığımızı belirtir teşekkür ederiz.
Kendisine yayın hayatında başarılarının devamı ile birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür dileriz.
* Derginin bu sayısında Köylümüz Nuray YILDIRIM Hanımın Sanatsal Çalışmalarına da yer verilmiştir.
Erhan DEMİRTON
Hekimhan Köylü Köyü
Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği
Başkanı